Nejnovější aktuality

28.12.2017

Silvestro Appetitoso

Rádi byste se během letošní silvestrovské noci blýskli? Flitrové šaty se třpytkami můžete klidně nechat ve skříni. Galbani si pro vás na konci roku připravilo hned několik novinek, díky kterým jako hostitelé rozhodně zazáříte.

Galbani – to není jen mozzarella. Všechny sýrové produkty nyní skvěle doplní i masné výrobky. Seznamte se s vybraným vysoce kvalitním prosciuttem, bresaolou, klobáskou a dalšími lahůdkami, které perfektní podtrhnou vaši silvestrovskou tabuli.

Inspirujte se našimi jednoduchými a originálními recepty, které jsou ideální pro oslavy posledního dne v roce.

 

Jednoduché jednohubky

Efektnost a snadnost přípravy – to jsou dvě velmi důležitá kritéria, která při přípravě pohoštění zohledňuje každý hostitel. Naše jednoduché jednohubky s mozzarellou a prosciuttem crudem di Parma splňují obě dvě. Podívejte se na náš videorecept a přesvědčte se.

 

Salát s mozzarellou a italskými uzeninami

Že si přesně nevíte rady, jak kombinovat jemnou mozzarellu a výraznou chuť italských uzenin? Pak vyzkoušejte tento recept, který vás přesvědčí o tom, jak se k sobě tyto dvě suroviny skvěle hodí. Věřte, že takhle nazdobená mísa na stole moc dlouho nevydrží…

 

Mozzarellové kuličky s pancettou

Rozteklá mozzarella zabalená v dozlatova osmažené křupavé pancettě doplněna o svěží chuť čerstvé rokety. Kdo by odolal? Recept na tento slastný pokrm najdete zde. Štěstí je, že tyto vynikající jednohubky nikdy nestihnou vychladnout.

Tak co myslíte? Objeví se letos některý z receptů i na vašem večírku?

 

Přejeme vám vydařenou silvestrovskou party a krásný nový rok plný těch nejlepších chutí!

S přicházejícím jarem se v nás začínají probouzet cestovatelské choutky. Ještě před tím, než se příroda pořádně zbarví, […]

V průvodcích se dozvíte, že nejvhodnější dobou pro návštěvu Florencie je jaro nebo začátek podzimu. Pokud se […]