Nejnovější aktuality

27.7.2017

Jaké pohoštění připravit pro různé příležitosti? Náš mozzarellator vám poradí!

Pokud se jedná o rodinný nedělní oběd, často ji vyřeší děti, které mívají vždy jasno. Jsou ale i situace, kdy se odpověď hledá těžko, a proto jsme pro vás vymysleli mozzarellator, neboli generátor receptů podle příležitosti, místa a společnosti. Takže od teď se můžete obracet na pomocníka, který vám s vaším dilema rád pomůže!

 

Jak mozzarellator funguje?

Užití mozzarellatoru je velmi snadné. Stačí zadat příležitost, místo a společnost a během vteřiny vám mozzarellator vygeneruje recept ušitý na míru vašim požadavkům. Pak už nezbývá než vyrazit na nákup pro všechny potřebné ingredience a pustit se do přípravy. A můžete si být jistí, že ať už hledáte pohoštění na chatu s přáteli, nedělní výlet nebo rodinnou oslavu, bude mít mozzarellator v záloze lahodný pokrm, který ocení všichni strávníci.

 

Kde mozzarellator najdu?

Stačí kliknout na http://mozzarellator.galbani.sk a začít lovit recepty! Tak si přestaňte lámat hlavu a nechte se inspirovat!

S přicházejícím jarem se v nás začínají probouzet cestovatelské choutky. Ještě před tím, než se příroda pořádně zbarví, […]

V průvodcích se dozvíte, že nejvhodnější dobou pro návštěvu Florencie je jaro nebo začátek podzimu. Pokud se […]