Nejnovější aktuality

27.7.2017

Jaké pohoštění připravit pro různé příležitosti? Náš mozzarellator vám poradí!

Pokud se jedná o rodinný nedělní oběd, často ji vyřeší děti, které mívají vždy jasno. Jsou ale i situace, kdy se odpověď hledá těžko, a proto jsme pro vás vymysleli mozzarellator, neboli generátor receptů podle příležitosti, místa a společnosti. Takže od teď se můžete obracet na pomocníka, který vám s vaším dilema rád pomůže!

 

Jak mozzarellator funguje?

Užití mozzarellatoru je velmi snadné. Stačí zadat příležitost, místo a společnost a během vteřiny vám mozzarellator vygeneruje recept ušitý na míru vašim požadavkům. Pak už nezbývá než vyrazit na nákup pro všechny potřebné ingredience a pustit se do přípravy. A můžete si být jistí, že ať už hledáte pohoštění na chatu s přáteli, nedělní výlet nebo rodinnou oslavu, bude mít mozzarellator v záloze lahodný pokrm, který ocení všichni strávníci.

 

Kde mozzarellator najdu?

Stačí kliknout na http://mozzarellator.galbani.sk a začít lovit recepty! Tak si přestaňte lámat hlavu a nechte se inspirovat!

Slunečné počasí, teploty okolo příjemných 26 stupňů, moře ještě vyhřáté z právě končícího léta, turistická sezona na sklonku, příjemní lidé, skvělé jídlo a pití. Lákavá představa, že? Nenechte si se začínajícím podzimem zkazit náladu a vydejte se za posledními paprsky jihoevropského léta do italské Kalábrie.

Schovávali jste si dovolenou až na září? Nebo jste se o prázdninách zkrátka jenom dostatečně nenabažili moře a plážové pohody? Pak nezbývá než vyrazit za nekonečnými zlatými plážemi na italské pobřeží Jaderského moře. Představujeme kouzelné městečko Grado, kde si přijde na své celá rodina.

Na kole, na motorce nebo po svých… Ať už zvolíte jakoukoli variantu, scenérie průsmyku Passo di Giau vám rozhodně vezme dech. Vydejte se do italských Dolomit objevit tuto jedinečnou podívanou.

Prázdniny nekončí! Pokud přemýšlíte, kam letos v létě ještě vyrazit, máme pro vás několik tipů na krásné […]