Nejnovější aktuality

11.1.2018

ROK 2018 PLNÝ ITÁLIE

Výborné jídlo, kvalitní pití, čas strávený s rodinou a přáteli, temperament, vášeň a zároveň pohoda… To je Itálie! A Galbani rok 2018 jí bude doslova nasycen!

 

Pomůžou nám s tím odborníci na dolce vita na slovo vzatí – samotní Italové. Giovanni, Francesco, Angelo, Marco, Silvia a Maria žijí sice daleko od domova, ale Itálii mají stále v srdci i na talíři. Všechno, co dělají, dělají naplno – žijí, milují i vaří. Nechte se jimi inspirovat!

 

V průběhu celého roku vám na Facebooku budou naši ambasadoři přinášet své recepty a tipy, jak si Itálii vychutnat naplno. Tak nás pozorně sledujte, aby vám nic neuniklo.

 

Bellissimo anno italiano je tu, tak si ho pojďme společně užít!

 

Víte, kdy a kde se na Sardinii najíte ještě více a lépe než obvykle? Během podzimních měsíců v regionu Barbagia! Barbagia je oblast ležící ve vnitrozemí ostrova, proto se jí také říká srdce Sardinie.

Slunečné počasí, teploty okolo příjemných 26 stupňů, moře ještě vyhřáté z právě končícího léta, turistická sezona na sklonku, příjemní lidé, skvělé jídlo a pití. Lákavá představa, že? Nenechte si se začínajícím podzimem zkazit náladu a vydejte se za posledními paprsky jihoevropského léta do italské Kalábrie.

Schovávali jste si dovolenou až na září? Nebo jste se o prázdninách zkrátka jenom dostatečně nenabažili moře a plážové pohody? Pak nezbývá než vyrazit za nekonečnými zlatými plážemi na italské pobřeží Jaderského moře. Představujeme kouzelné městečko Grado, kde si přijde na své celá rodina.

Na kole, na motorce nebo po svých… Ať už zvolíte jakoukoli variantu, scenérie průsmyku Passo di Giau vám rozhodně vezme dech. Vydejte se do italských Dolomit objevit tuto jedinečnou podívanou.