Nejnovější aktuality

11.1.2018

ROK 2018 PLNÝ ITÁLIE

Výborné jídlo, kvalitní pití, čas strávený s rodinou a přáteli, temperament, vášeň a zároveň pohoda… To je Itálie! A Galbani rok 2018 jí bude doslova nasycen!

 

Pomůžou nám s tím odborníci na dolce vita na slovo vzatí – samotní Italové. Giovanni, Francesco, Angelo, Marco, Silvia a Maria žijí sice daleko od domova, ale Itálii mají stále v srdci i na talíři. Všechno, co dělají, dělají naplno – žijí, milují i vaří. Nechte se jimi inspirovat!

 

V průběhu celého roku vám na Facebooku budou naši ambasadoři přinášet své recepty a tipy, jak si Itálii vychutnat naplno. Tak nás pozorně sledujte, aby vám nic neuniklo.

 

Bellissimo anno italiano je tu, tak si ho pojďme společně užít!

 

A Bogliasco znáte? Ne? No, tak se pojďme seznámit… Bogliasco je malé městečko ležící v Janovském zálivu na pobřeží Ligurského moře. Jeho rozloha činí jen 4,4 km² a žije v něm okolo 4500 obyvatel. Ideální místo na klidný letní výlet, co říkáte?

Italské pobřeží patří mezi velmi oblíbené dovolenkové destinace a rozhodně se není čemu divit. Itálie, to není jenom Bibione a Rimini, zajedete-li o několik stovek kilometrů jižněji, narazíte na ty nejkrásnější italské pláže s průzračným mořem azurové barvy. Pojďme společně prozkoumat to nejlepší, co italské pobřeží nabízí.

Znáte grappu? Pravděpodobně ano… Ale znáte i krajinu, ze které pochází? Ne? Tak nás následujte, společně […]

Rozmanitost italské krajiny svádí k výletům. Ať už vaše kroky vedou k moři, do hor, nebo do […]