Nejnovější aktuality

28.12.2017

Silvestro Appetitoso

Rádi byste se během letošní silvestrovské noci blýskli? Flitrové šaty se třpytkami můžete klidně nechat ve skříni. Galbani si pro vás na konci roku připravilo hned několik novinek, díky kterým jako hostitelé rozhodně zazáříte.

Galbani – to není jen mozzarella. Všechny sýrové produkty nyní skvěle doplní i masné výrobky. Seznamte se s vybraným vysoce kvalitním prosciuttem, bresaolou, klobáskou a dalšími lahůdkami, které perfektní podtrhnou vaši silvestrovskou tabuli.

Inspirujte se našimi jednoduchými a originálními recepty, které jsou ideální pro oslavy posledního dne v roce.

 

Jednoduché jednohubky

Efektnost a snadnost přípravy – to jsou dvě velmi důležitá kritéria, která při přípravě pohoštění zohledňuje každý hostitel. Naše jednoduché jednohubky s mozzarellou a prosciuttem crudem di Parma splňují obě dvě. Podívejte se na náš videorecept a přesvědčte se.

 

Salát s mozzarellou a italskými uzeninami

Že si přesně nevíte rady, jak kombinovat jemnou mozzarellu a výraznou chuť italských uzenin? Pak vyzkoušejte tento recept, který vás přesvědčí o tom, jak se k sobě tyto dvě suroviny skvěle hodí. Věřte, že takhle nazdobená mísa na stole moc dlouho nevydrží…

 

Mozzarellové kuličky s pancettou

Rozteklá mozzarella zabalená v dozlatova osmažené křupavé pancettě doplněna o svěží chuť čerstvé rokety. Kdo by odolal? Recept na tento slastný pokrm najdete zde. Štěstí je, že tyto vynikající jednohubky nikdy nestihnou vychladnout.

Tak co myslíte? Objeví se letos některý z receptů i na vašem večírku?

 

Přejeme vám vydařenou silvestrovskou party a krásný nový rok plný těch nejlepších chutí!

Slunečné počasí, teploty okolo příjemných 26 stupňů, moře ještě vyhřáté z právě končícího léta, turistická sezona na sklonku, příjemní lidé, skvělé jídlo a pití. Lákavá představa, že? Nenechte si se začínajícím podzimem zkazit náladu a vydejte se za posledními paprsky jihoevropského léta do italské Kalábrie.

Schovávali jste si dovolenou až na září? Nebo jste se o prázdninách zkrátka jenom dostatečně nenabažili moře a plážové pohody? Pak nezbývá než vyrazit za nekonečnými zlatými plážemi na italské pobřeží Jaderského moře. Představujeme kouzelné městečko Grado, kde si přijde na své celá rodina.

Na kole, na motorce nebo po svých… Ať už zvolíte jakoukoli variantu, scenérie průsmyku Passo di Giau vám rozhodně vezme dech. Vydejte se do italských Dolomit objevit tuto jedinečnou podívanou.

Prázdniny nekončí! Pokud přemýšlíte, kam letos v létě ještě vyrazit, máme pro vás několik tipů na krásné […]